Witamy w Salon lamp Wałcz
Tel.: 602 588 612

Sposobów doświetlenia pomieszczeń jest wiele, zabawa światłem i punktowe doświetlanie staje się standardem. Okazuje się, że to co ma oświetlać nie zawsze musi być schowane. Coraz częściej stosuje się oprawy do doświetlenia, które mają spełniać także walor dekoracyjny. Są także łatwiejsze do montażu nadtynkowego.

Sprawdź, w jaki sposób wykorzystać dostępne technologie do upiększenia domu.

Kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Instalacja elektryczna i oświetlenie tej części domu ma więc w pierwszej kolejności zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Nie znaczy to jednak, że elegancja nie może iść w parze z funkcjonalnością…

Zaprojektowanie i wykonanie oświetlenia jest równie ważne, co wybranie najlepszych materiałów wykończeniowych. Warto podzielić pomieszczenie na strefy światła, biorąc pod uwagę walory użytkowe i estetyczne. W każdej łazience można wyróżnić przynajmniej trzy takie strefy.

Dzieci wracają niedługo do szkoły. Warto zadbać, by warunki do nauki były jak najlepsze. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia pokoju każdego ucznia jest lampka na biurko. W jaki sposób wybrać ją tak, by wieczory spędzone nad podręcznikami stały się przynajmniej znośne?

LED Filament to połączenie zalet oświetlenia diodowego z najlepszymi cechami tradycyjnych żarówek.